Akcie

Baumit Duocontact

Univerzálna lepiaca malta na báze cementu určená na lepenie a stierkovanie polystyrénových a minerálnych fasádnych izolačných dosiek. Materiál je vhodný predovšetkým pre použitie na rodinné domy.

Akciová cena: 5,45 EUR/ 25 kg vrece

1642

Dlažba Stadreko Holland

Čisté línie a jednoduchý tvar. Nie len pre tieto typické charakterové vlastnosti je dlažba Holland medzi zákazníkmi veľmi obľúbená. Táto dlažba má klasický tvar, univerzálny a pritom elegantný vzhľad. Jej prednosťou je hlavne jednoduchá a rýchla pokládka. V rôznych farebných variáciach naviac dodá priestranstvu nádhernú tvár.

Akciová cena: 6,36 EUR/ m2

stadreko

CRH Cement Flexicem

Flexicem je vysokopecný cement pevnostnej triedy 32,5 N s normálnou počiatočnou pevnosťou – garantovaná je minimálna pevnosť v tlaku 32,5 MPa po 28 dňoch a minimálna počiatočná pevnosť v tlaku 16,0 MPa po 7 dňoch.

Akciová cena: 2,21 EUR/ 25 kg vrece

Flexicem

Stadreko DT30 Debniace tvárnice

Debniace tvárnice je možné použiť ako stratené debnenie na vytvorenie betónovej resp. železobetónovej steny. Odbúrava potrebu montáže šalovania, pretože tvárnica,ako stratené debnenie, podstatne zlacňuje a zjednodušuje stavbu základov. Používajú sa na stavbu stien a priečok suterénov, rôzne šachty, steny bazénov, ale aj ako oporné múry a ploty. Vnútorná dutina tvárnice sa zalieva betónovou zmesou.Tvárnice sú vyrobené z prostého betónu.

Akciová cena: 1,36 EUR / ks

stadreko-DT30

Solbet pórobetónové tvárnice

Tvárnice SOLBET sú profilované s perom a drážkou a s montážnym úchytom. Pri murovaní z profilovaných tvárnic sa nevypľnajú vertikálne dotykové plochy. Menšie je tiež použitie lepidla v porovnaní s hladkými tvárnicami. Najčastejšie sa murujú na tenkú vrstvu, nakoľko sú vyrobené s milimetrovou toleranciou rozmerov. Vďaka tomu sa skracuje čas murovania.

Akciová cena: od 0,95 EUR/ ks

solbet